Questionmark Perception
Jun 20 2019 |
Logged in as : test
Help
Change contrast
Change font size

Introduction

Maak de sommen.


Question

1
In een pudding voor 6 personen moeten 4 eierdooiers. Hoeveel eieren moet je kopen om pudding voor de hele school van 252 leerlingen pudding te kunnen maken?

Question

2
Per jaar wordt ongeveer 500 miljoen ton rijst geproduceerd. Hoeveel kilo is dat?

Question

3
In 500 g gekookte macaroni zit 2,5 g vet. Hoeveel procent is dat?

Question

4
100 g vlees moet 2 en halve minuut in de magnetron om te ontdooien. Hoe lang moet dan 250 g vlees in de magnetron?

Question

5
Yoghurt zit in pakken van 1 l inhoud. De bodem van een pak is 10 cm bij 10 cm. Hoe hoog is dit pak?

Question

6
Bonbons kosten € 6 per 250 g. Wat kost een ons?

Question

7
In 100 ml cola zitten 42 kcal. Hoeveel kcal bevatten drie glazen van elk 250 ml?

Question

8
Per jaar worden in Nederland 251 344 000 pannenkoeken gegeten. Hoeveel miljard is dat ongeveer?

Question

9
100 ml sinaasappelsap bevat 42 kcal. Hoeveel kcal bevat een glas sinaasappelsap van een kwart liter?

Question

10
In 500 gram gekookte aardappelen zit 11,5 g eiwit. Hoeveel procent is dat?